• Podpora športu na území NSK – 2019

Projekt „Škola centrum športu“

Partner projektu: NSK

„Finančné prostriedky na realizáciu projektu poskytol Nitriansky samosprávny kraj.“

Cieľ: pútavými mimoškolskými športovými aktivitami a podujatiami získať k pravidelnému športovaniu aj tých žiakov školy, ktorí doteraz športovali len na hodine telesnej výchovy, alebo športovali iba ojedinele, poskytnúť žiakom i širšej verejnosti priestor na aktívne využívanie voľného času prostredníctvom športu, pravidelné organizovanie turnajov - vo florbal, futbal, vybíjaná, stolný tenis, bedminton a šach, osveta formou organizovania cyklických besied s odborníkmi na témy - zdravý štýl života, zdravé stravovanie a pod. Projekt rozšírený aj pre základné školy v okrese Komárno.

Výstup projektu: dňa 21.10.2019 organizovanie rôznych športových aktivít pre žiakov školy ako aj pre tri základné školy v okrese Komárno. Aktivity určené širokému spektru žiakov bez ohľadu na ich vek či výkon, iniciujúce a umožňujúce zapojiť sa do pravidelnej športovej činnosti.

Plagát - Škola centrum športu