Názov projektu:

„Spolu múdrejší 3“

• Vyhlasovateľ výzvy:                MŠVVŠ SR
          • Zdroj financovania projektu:  Plán obnovy a odolnosti SR (POO)
          • Hlavný cieľ projektu: odstránenie nedostatkov vo vedomostiach žiakov, zlepšenie ich prospechu a správania, motivovanie k obnoveniu učebných návykov, dosiahnutie zlepšenia vzdelávacích výsledkov našich žiakov primeraných ich schopnostiam a osobnostným predpokladom ako aj  posilnenie pozitívnych sociálnych vzťahov medzi žiakmi. Žiaci sa budú venovať formou doučovania tým častiam učiva, v ktorých z rôznych dôvodov počas dištančného vzdelávania mali problémy.
          • Dĺžka realizácie projektu:        17.01.2022 – 17.06.2022
          • Priebeh realizácie projektu: v mimoškolských hodinách podľa stanoveného rozvrhu
          • Počet doučovacích hodín týždenne:      4
          • Počet vytvorených skupín doučovania: 9  (3 skupiny na I. stupni, 6 skupín na II. stupni)